​Nuk i pret thonjtë për 19 vjet (Foto)

Ndaje:

Këngëtarja Chris ”The Duchess” Walton nga Las Vegas serish ka treguar thonjtë e saj, të cilët gjithmonë i përgjigjen kombinimit të veshjes.

Ajo nuk i ka prerë thonjtë për 19 vjet.

Nëna e pesë fëmijëve thotë se pa problem kryen të gjitha punët e shtëpisë dhe krahas kësaj ajo i bie edhe pianos.

Thonjtë e Chris janë mbi 6 metra të gjatë. /kp/Telegrafi/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!