46-vjeçarja ndez Karaibet me shoqe

0
Ndaje:

Sofia Vergara

Sofia Vergara nuk është turpëruar kurrë për të treguar trupin e saj të pabesueshëm.

Edhe gjatë fundjavës, aktorja 46-vjeçare ka shfaqur trupin e saj për zili, në një ishull privat diku në Karaibe, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Nga atje, Vergara ka ndarë disa imazhe, ku shfaqet duke pozuar me bikini me shoqërinë e saj./BS

Image
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!