Abramovicit I skadon viza britanike, e reja vonesa për shkak të Putinit?

0
Ndaje:

Miliarderit Roman Abramovic, njeriut të 13 më të pasur në Britani, I ka skaduar viza që u ndahet investitorëve, ndërsa BBC thekson se viza e re po I zgjatë më gjatë se zakonshëm. BBC përkujton se kjo po ndodhë gjatë tensioneve të shtuara diplomatike midis Londrës dhe Moskës, pas helmimit të ish spiunit Sergey Skripal dhe vajzës së tij Yulia në Solzberi më 4 mars./KI/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!