Ajo ka më shumë kilogramë se ç’duhet, por meshkujt po tërbohen pas saj

0
Ndaje:

Bukuroshja Iskra Lawrence edhe pse nuk ka përmasat e një modeleje ajo përsëri mbetet një super bombë.

Më format e saj shpërthyese ajo po thyen rrjetin.

Ajo padyshim është një ndër femrat që di si të duket super seksi edhe pse është pak mbi peshë.

Por duhet thënë që trupi i saj i mbushur duket mjaft seksi dhe joshës njëkohësisht./Express

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!