Angela Martini ekspozon trupin! Poza e saj seksi do ju “çmend” (Foto)

0
Ndaje:

Angela Martini është modelja e njohur shqiptare e cila i ka dhënë fund beqarisë gjatë vitit të lamë pas duke u martuar me miliarderin rus.

Image result for angela martini and Dragos Savulescu

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe “përvëluese” nga pushimet. Ajo shfaqet vetëm në bikini kurse ekspozon pa pikë turpi gjoksin bombastik.

Image result for angela martini and Dragos Savulescu

“Unë dhe ai” ka shkruar Angela duke nënkuptuar për bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu./Indeksonline/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!