Angela Martini shfaqet e zhveshur, kaq provokative që duket (Foto)

0
Ndaje:

Eshte modelja me hot shqiptare. Por sonte ka shfaqur fotot me te nxehta ne İnstagram.

Angela Martini, ka punlikuar dy fotografi me veshje intime te cilat i ka shfaqur ne llogarine e saj sociaele.

Info press

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!