Argjentina iku, vajza më seksi e motit ngushëllohet në plazh

0
Ndaje:

Sol Perez e ka kaluar zhgënjimin për eliminimin e Argjentinës nga Botërori ashtu siç di vetëm ajo.

Vajza më seksi e motit në botë postoi në Instagramin e saj që ndiqet nga mbi 3 milionë persona një video ku shihet me një bikini shumë të vogël.

Perez shihet e shtrirë në breg, duke u munduar që të heqë mendjen nga dështimi i Leo Messit me shokë./BS

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!