Arrestohet nga policia sepse ngjan si Messi, ja çfarë bën sozia e argjentinasit…

Reza Parastesh

Edhe Messi e ka një sozi. Por të jesh Lionel Messi është diçka e pamundur, por edhe ti ngjash atij, nuk është diçka e lehtë. Këtë më së miri e ka vërtetuar Reza Parastesh, iraniani që i ngjanë shumë yllit të Barcelonës.

25 vjeçari është kthyer në sensacion për ngjashmërinë që ka me pesë herë fituesin e Topit të Artë.

Të panumërta janë kërkesat e njerëzve për të bërë një fotografi me të, e kjo gjë i ka nxjerrë jo pak telashe atij. Mediat e huaja shkruajnë se Parastesh është dërguar në një stacion policor, duke u akuzuar për prishjen e rendit publik./Bota Sot

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!