Blero publikon klipin e ri, kujt ia dedikoi vargjet e këngës (Video)

0
Ndaje:

Blero ka publikuar projektin më të ri.

‘A Thu’, titullohet kënga më e re e këngëtari, të cilin e ka sjell me videoklip.

Kënga flet për një histori dashurie, të cilën nuk dihet se kujt ia ka dedikuar Blero, që kohët e fundit është raportuar se është ndarë edhe prej të dashurës, Afrona Dika.

Për tekstin e këngës është përkujdes Fatmir Muja, ndërsa kripi është regjistrua prej Imagine Films. /Telegrafi/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!