‘BOMBA’ e ditës: Aubameyang – Real Madrid, përfundon gjithçka

0
Ndaje:

U mendua se Pierre-Emerick Aubameyang po transferohet te Arsenali, mirëpo siç duket ajo gjë nuk do të ndodh.

Sulmuesi gabonez thuhej se është shumë afër kalimit të skuadra londineze, mirëpo tani është një problem.

Sipas mediave spanjolle, Real Madridi në orët e fundit ka bërë një foertë 70 milionë euro në drejtim të Dortmundit për transferimin e Aubameyangut, përcjell ORAinfo.

Tashmë është e ditur se gabonezi e ka ëndërr që të luaj te skuadra madrilene, andaj me shumë gjasë ai do ta bart fanellën e bardhë nga ky afat./ORAinfo/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!