Deda: 1 milion euro për ceremoninë e Thaçit shkuan kot, ai nuk ka përkrahje ndërkombëtare

0
Ndaje:

71449_10152505960115871_7834722004409748977_n

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda përmes një statusi në Facebook ka thënë se 1 milion eurot e shpenzuara për ceremoninë e Presidentit shkuan kotë pasi që sipas tij ai nuk gëzon përkrahje ndërkombëtare.

Statusi i plotë:

Një milion euro të qytetarëve të shpenzuara kot së koti për një ceremoni e cila tregoi që kryetatri i ri i shtetit nuk gëzon përkrahje ndërkombëtare – që shihet nga niveli përfaqësues i shteteve që na e kanë njohur pavarësinë.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!