Deputetja Donika Kadaj-Bujupi, e prangosur në sallën e gjykatës (Foto)

0
Ndaje:

Po zhvillohet seanca gjyqësore për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.

Deputetja Donika Kadaj-Bujupi, bashkë me deputetët Albin Kurti, Faton Topalli si dhe Albulena Haxhiu janë të akuzuarit në këtë rast, transmeton Indeksonline.

Në këto moment Donika-Kadaj Bujupi është sjellë në sallën e gjykimit me duar të prangosua, përderisa kanë arritur edhe disa nga dëshmitarët./IP

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!