Dëshironi ta shikoni gjoksin e Kallashit, ja ku e keni (Foto/Video)

0
Ndaje:

kallashi-1-1438034851-1297322_1467557516-5573083

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka vendosur t’i qesë në shesh asetet e saj. Këtë veprim ajo nuk e bënë për herë të parë.

Por, kësaj radhe valltarja super seksi nuk ka fshehur asgjë. Gjoksi i saj në këto foto është zbuluar thuajse tërësisht.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!