Dëshironi të ndërtoni shtëpinë ëndrrave tuaja, atëherë Ndërmarrja Ndërtimore “VISI” ua bënë realitet

Ndaje:

Ndërmarrja ndërtimore “ Visi “ operon në sektorin e ndërtimit prej mbi dy dekada.

Kjo firmë iu ofron tregut kosovar një koncept të ri te teknologjisë ndërtimore, duke realizuar ambiente banimi dhe qendra biznesi sipas rregullave dhe standardeve perëndimore.

Inovacionet e fundit në projektim dhe teknologjia e lartë në zbatim garantojnë rezultate të cilësisë se lartë për të sotmen dhe të ardhmen.
Të gjithë punëtorët dhe specialistet tonë në dispozicion kanë një përvojë 20-vjeçare.

Ne kemi aftësi menaxhuese, mekanizëm dhe fuqi punëtore për të planifikuar, projektuar dhe ekzekutuar çdo kontratë në sektorin e ndërtimit të Lartë dhe të Ulët. Sukseset tona janë rezultat i një liste të gjatë të referencave të punës sonë.

Firma jonë filloi aktivitetin e saj në vitet 90-ta. Duke ndërtuar objekte si shtëpi private dhe objekte shtetërore duke bërë një punë me cilësi të lartë dhe siguri absolute.

Kryejmë të gjitha punët e ndërtimtarisë se ulët dhe të lartë sipas standardeve evropiane, andaj mos hezitoni na kontaktoni në numrat tanë 044 353 846 ose ne faqen tonë në rrjetin social, në linkun: Facebook https://www.facebook.com/NN-Visi-245541938879043/

Nëse dëshironi te ndërtoni shtëpinë e ëndrrave tuaja, atëherë ka vetëm një emër Ndërmarrja ndërtimore “Visi”… !

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!