Djaloshi deçanas qe i perngjan aktorit te famshem turk

0
Ndaje:
Kush eshte shqiptari që i përngjan shumë aktorit turk me origjinë shqiptare, Kivanq Tatlitug?
Ai është Besnik Zukaj nga Belegu i Deçanit.
Studenti Kosovar po i çmend rrjetet sociale, me  bukurin e tij, i cili ngjanë shumë aktorit turk me origjinë shqiptare,  Tatlitug,
Besniku është student i Studimeve Master Ekonomik,Universiteti “Haxhi Zeka”në Pejë, i cili ngjanë shumë në aktorin me  origjin shqiptare Kivanq Tatlitug, i cili ka luajtur në shumë seriale  turke, e  që është transmetuar në shumë Tv, vendore.
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!