Drita Stublla godet sërish! Ekspozon gjoksin gjigant, kujdes! (Foto)

0
Ndaje:

Emri i saj u bë i njohur në media që nga lidhje me djalin e presindetit, Endrit Thaçin, shkruan GazetaBlic.Është kjo bukuroshja Drita Stublla, motra e dizejnatores së njohur Lia Stublla.

© Drita Stublla [Instagram]
Lidhje kjo e cila nuk zgjati shumë, e që nga ai moment paraqitjet e saja në rrjete sociale gjithmonë tërheqin vëmendjen.

Drita në çdo paraqitje të saj shfaqet tejet provokuese, duke nxjerrë në pah asetet bombastike që ajo posedon.

E veshur me një bluzë sportive, ajo ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!