Dua Lipa ateron në Prishtinë me aeroplanin privat të Pacollit (Foto)

0
Ndaje:

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa sot ka mbërritur në Prishtinë.

Ajo ka ateruar me aeroplanin privat të kreut të AKR’së, Behgjet Pacolli.

Lipa si ka arritur në aeroport, ka mbajtur një konferencë për media ku tha se është e lumtur që ka ardhur në Kosovë pas katër vitesh.

Më tej këngëtarja ka premtuar se në koncertin i cili do të mbahet të martën në parkun e Gërmisë do të këndojë këngë të padëgjuara më parë.

“Do të këndoj këngë të papublikuara të albumit të ri”, ka thënë Lipa. /GazetaExpress/.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!