Duke percjellur qdo konkurs per te siguruar ekzistencen sot e pashe se prap UJSJELLSI RAJAJONAL PRISHTINA paska marr vendime te gabuara dhe ne kundershtim me ligjet

Ndaje:

Nga : HALIM REXHEPI

pas nje provoj pune 13 vjeqare ne komunikim me pale

Dhe kam punuar ne 3 mujorshin ne
UJESJELLESIN RAJONAL PRISHTINA si ne teren qe isha i dalluar dhe ne grup mua ne muajn e fundit si shperblim me ofruan qe te punoje ne zyret per ti vendosur shenimet ne kompjuter dhe po sho se dhjetra puntor qe po merren ne pune pa kriter ne
UJESJELLSINE RARONAL PRISHTINA

Per veq punet e mija qe me jan ngarkuar une kam dal qe tju ndihmoj grupeve te tjera ne ASISTENC dhe prej 43 puntorve isha i respektuar per punen qe beja jan dhe deshmit te cilat ruhen ne dokumente dhe qfar do komisjoni mund vlersoj punen time

dhe qe nga pas lufta kam apliku mbi 200 vende pune
Mir po as njeher se kam shfrytezuar kontributin tim personal qe isha djali me i ri i familjes ne luften per qlirim e as te familjes per qellime perfitimit per kundrazi vazhdimisht behen padrejtsi qellimisht
FAMILJEVE EMBLEMATIKE mir po ju kemi perballur dhe helikopterret Bash te paret ne KOSOV nese dikush nga perfiterat ma merr per te lig ju lutem te me del per BALL se gjith mon me kan mbajtur vlerat te Mija dhe ato trashigimtare te FAMILJES

Te dashur qytetar jam krenar qe bashk me ju jam i barabart dhe se nuk jam i dalluar me privilegje te cilat sme takojn mua
Me respekt
HALIM BRAHIM REXHEPI

Fotografia e Halim Rexhepi
Fotografia e Halim Rexhepi
Fotografia e Halim Rexhepi
 Fotografia e Halim Rexhepi
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!