E pabesueshme! Ja çfarë doli nga trupi kësaj vajze (Video)

0
Ndaje:

Kjo video po bën xhiron e botës, pasi është një apel i fuqishëm për kujdesin ndaj lëkurës, si për femrat ashtu edhe për meshkujt. Dermatologu që e ka shpërndarë ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ju:

“Mirë se erdhët në kanalin tim!

Shpresojmë se ky kanal do t’ju tregojë një “dritare në botën time” si një dermatolog. Do të doja të edukohesha për sëmundjet e ndryshme të lëkurës, flokëve dhe thonjve, dhe t’ju jap disa këshilla për kujdesin e lëkurës.

Shpresoj që të pëlqeni, të mësoni pak për dermatologjinë dhe si të kujdeseni më mirë për lëkurën tuaj dhe t’ju falënderoj aq shumë për shikimin!Kjo video mund të përmbajë përmbajtje dermatologjike kirurgjikale dhe ose procedurale.

Përmbajtja e parë në këtë video ofrohet vetëm për qëllime të edukimit mjekësor dhe nuk synon të zëvendësojë këshilla mjekësore profesionale, diagnozë ose trajtim”.

(Kosova Sot)

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!