Elektro&Hidro- Haziraj

Ndaje:
Për të gjithë të intëresuarit, kryem këto sherbime, me provojë dhjetë vjeqare, punën e bëjm më përgjegjësi të lartë, dhe më garencion të plotë.
 
 
 
Përshkrimi : Bejm Instalime Elektrike, provojë 10 vjeqare,
Instalime të Ujit
Montim të Klimave
Montim të Kamerave, Alarmave
Servis për Teknikë të Bardhë
 
Për më shumë info: +386 49 687 676  
 
Brahim Haziraj
Klinë
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!