Emocionuse- Kur Xhafo Idrizi vizitoj Avni Rustemin në Gjykat

Ndaje:

Ne  tradhetarve  ju kemi then, plumbin e  keni haku nga do që shkoni,

Ju po mundoheni të na  denoni trimin, por ky nuk është vrasesi, se edhe  unë do ta  vrisja  po ta kisha  përball tradhetarin

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!