Enca duket tejet joshëse në Instagram, por krejt ndryshe në realitet

0
Ndaje:

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, gjithnjë tërheq vëmendjen për dukjen e saj.

Bukuroshja e cila përkujdeset që të provokojë duke nxjerrë shpesh asetet e saj, këtë e ka bërë sërish.

(Foto: Instagram/Enca)

E adhuruar nga shumë njerëz si një prej femrave seks simbol, Enca gjithnjë shkakton polemika me veshjet e saj.

Por, paraqitja e saj në Instagram për dallim nga realitati dallon shumë.

Fiks si ne foto eshte mos I Bini qaf 🤤

A post shared by 🔱WELCOME TO REALITY 🔱 (@vipat_e_bllokut_official_) on Apr 12, 2018 at 10:43am PDT

Në një postim nga Vipat e Bllokut, shihet Enca në një prej performancave të fundit në Tiranë si duket në realitet.

Ajo shfaqet më e plotë për dallim nga Instagrami, çka vërteton se ajo editon pamjen e saj.

Enca tërhoqi vëmendjen me projektin “Dua” ku shfaqet në skena erotike me një model portugez. /Telegrafi/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!