Era Istrefi arrin milionin e parë

0
Ndaje:

Era Istrefi ka grumbulluar një milion ndjekës në Instagram.

Me këtë rast ajo e ka bërë një postim në po këtë rrjet social, duke shkruar: “ U bëmë një milion. Ka qenë një rrugë e gjatë.. mezi pres t’ju tregoj se çfarë pason dhe çfarë kam qenë duke punuar gjithë këtë kohë. Ju dua!!!”.

Kënga e fundit e postuar nga Era është “Origami” në bashkëpunim me DJ Maphorisa, e cila për një muaj ka grumbulluar rreth katër milionë klikime.

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!