Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon

0
Ndaje:

Daphne Joy, apo ylli i rrjetit social Instagram çdo ditë e më tepër zbukurohet. Ajo thjeshtë ka nevojë për pak  rregullim të flokëve apo grim dhe duet si një kukull e vërtetë.

Kësisoj duket edhe këtë herë, e veshur shumë hapur madje duke ekspozuar shumë edhe gjoksin dhe këmbët.

Sigurisht Dpahne ka punuar shumë për këto linja trupore, duke mos u larguar thuajse asnjëherë nga palestra./KI

Image
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!