Filmi më i bukur i 2016-Aksion-Lufta me gjak në gjak (2016).

0
Ndaje:

Një filem shum i bukur  i luajtur  nga  aktoret :Emi Xhonston dhe  Xheni Vu!!!  Filmi është lufta me gjak në gjak (2016).

 

Lady Bloodfight 2016

Posted by FBLive on Monday, October 2, 2017

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!