Formacioni i Chelseat me Allegrin (Foto)

0
Ndaje:
 

Formacioni i Chelseat me Allegrin (Foto)

Trajneri holandez, Guus Hiddink, do të largohet nga Blutë gjatë verës dhe në vend të tij me shumë mundësi do të vijë tekniku italian.

Por, a e keni menduar ndonjëherë se si do të ishte formacioni i Bluve në krye me Allegrin?

Më poshtë keni formacionin e Allegrit me lojtarët që aktualisht janë te Chelseat. /Telegrafi

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!