Grushte e shqelma kokës, i dashuri sakaton vajzën live në emision

0
Ndaje:

Një “Reality Show” në Rusi degradoi në akte dhune, pasi i dashuri goditi keqas një nga konkurrentet për shkak se ajo pranoi se kishte përqafuar një burrë.

34-vjeçari, Andrey Shabarin sulmoi të dashurën e tij Rozalia Raison 21-vjeçare në shfaqjen e njohur televizive ruse “Dom 2”, ose e përkthyer shqip, “Shtëpia 2”.

Konkurrentët në show u duhet të ndërtojnë një shtëpi, teksa kanë për të gjetur një partner.

Më pas çiftet duhet të garojnë për shtëpinë.

Incidenti në fjalë nisi menjëherë pas një deklarate të vajzës, në prapaskenat e emisionit.

21-vjeçarja pranoi se ishte përqafuar nga një burrë në shfaqje, teksa në këtë moment i dashuri i saj 35-vjeçar e goditi atë në kokë shumë herë, e tërhoqi nga flokët, teksa një burrë tjetër mundohet t’i ndante.

Drejtuesit e shfaqjes vendosën të përjashtojnë vajzën pas kësaj ngjarje.

Por siç raportojnë mediat lokale, vajza dhe djali janë pajtuar tashmë, teksa mbeten në përpjekje për të rregulluar marrëdhëniet e tyre.

 

Grushte e shqelma kokës, i dashuri masakron vajzën live në emision on Vidnews.

(Kosova Sot)

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!