Hazard: Ja çka i shkrova Mourinhos në SMS

0
Ndaje:

hazard-ja-ccedil-ka-i-shkrova-mourinhos-n-euml-sms_hd

Asi i Chelseat, Eden Hazard, thotë se ai ishte ndjerë fajtorë për largimin e Mourinhos.

Mourinho u shkarkua nga Chelsea dhe krejt indikacionet e mediave ishin që Hazard ndikoi në këtë largim.

“Unë i dërgova atij një SMS ku i thashë se më vjen keq për largimin e tij dhe se thjesht më erdhi keq për këtë. Ne kemi pasur sukses bashk sezonin e kaluar, por tash më jo”.

“Unë jam ndjerë pak sa fajtor sepse isha lojtari i vitit. Unë kam qenë një prej lojtarëve më vendimtarë dhe këtë vit kam performuar në një nivel më të ulët”, potencoi Hazard. /Telegrafi

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!