Ja çfarë iu vendos Kallashi gjokseve të saj (Foto)

0
Ndaje:

kallashi-foto_1467014346-5173572

Valltarja më e përfolur nga show bizi shqiptar padyshim se është Donjeta Kosumi.

Përveç që njihet për vallëzimin e saj, ajo njihet edhe për veshjet provokative. Këtë herë në rrjetin social Facebook, Kallashi ka publikuar një foto ku ajo në gjoksin e saj i ka vendosur disa tufa të verdha, për t’i “ndezur” fansat e saj, shkruan Gazeta Express.

Për më shumë shikojeni fotografinë. /GazetaExpress/.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!