Jehona Dreshaj “frynë” buzët.. (Foto)

0
Ndaje:

Jehona Dreshaj është motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj.

Edhe pse Jehona nuk është fytyrë publike dhe nuk i takon botës së artit sikur e motra, ajo u bë e njohur për pamjen e saj të bukur dhe seksi.

Image result for jehona dreshaj

Së fundi, Jehona ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë në formë teksa po bënë selfie.

Ajo dukej edhe këtu shumë e bukur dhe në formë./Indeksonline/

TEMAT:
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!