Kadri Veseli të hënën viziton Malishevën

Ndaje:

kadri_veseli_260169

Kryeparlamentari i Kosovës dhe njëherit kandidati për kryetar të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, të hënën do ta vizitoj Malishevën, raporton portali Malisheva Magazine.

Visi-1-4-1-1-1-2-2-2-1-2-1-1-2-1-4

Siç mëson portali Malisheva Magazine, Veseli takimin do ta mbaj tek Shtëpia e Kulturës “Tahir Sinani”, me degën e PDK-së në Malishevë, duke filluar nga ora 18:00. /Malisheva Magazine

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!