Kallashin jo po Raketen e filmojnë para pasqyrës, por mënyra si i dridh të pasmet ju lë pa frymë! (VIDEO)

0
Ndaje:

Profesioni i saj i parë ka qenë kërcimi, punë siç duket nuk vazhdon më ta bëjë më, pasi bëhet fjalë për Donjeta Kosumi.

Duket se konkurrenca nga modelet apo valltaret e tjera kanë nxitur Kallashin, që të provokojë keq fansat e saj me një kërcim të nxehtë. E ndodhur përpara pasqyrës Kallashi u shfaq tejet provokuese, ku duket se ajo me ketë vallëzim do t’i çmendë ndjekësit  e saj.

Ajo komentohet shumë për çdo lëvizje që bën. Më poshtë shikoni se si i dridh të pasmet para pasqyrës, duke provokuar në mase të madhe./KI

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!