Kim Kardashian befason me njohuritë për shqiptarët (Video)

0
Ndaje:

kim-kardashian_1465480138-2397789

Pas videos që pushtoj rrjetet sociale, Kim Kardashian ka befasuar sërish shqiptarët.

Bukuroshja e njohur ka njohuri për shqiptarët dhe këtë e ka vërtetuar në një bashkëbisedim me grimerin e saj, Marion, shkruan GazetaExpress.

“Të shoh si një familje të madhe shqiptare”, i është drejtuar Kim, Marios, kur i është kërkuar ta përshkruajë atë.

Ndërsa thjesht një yll ka qenë përshkrimi i grimerit për Kimin./GazetaExpress/

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!