Kujdes kur shkelni në plazh, shikoni se çfarë fshihet nën rërë (Video)

0
Ndaje:

plazh_1465402387-6263105

Pamje të tmerrshme janë publikuar ku shihen disa krimba të fshehur nën rërën e plazhës. Fillimisht ato nuk shihen mirëpo kur uji largohet nga rëra, ato fillojnë të dalin në pah

Këto janë insekte të detit, nuk janë të rrezikshme, sidoqoftë jashtë trishtuese, shkruan DailyStar. /GazetaExpress/

Ngjarja ka ndodhur në Britani të Madhe. Shikoni videon për më shumë:

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!