Ky motoçiklist i shpëtoi mrekullisht vdekjes! (Video)

0
Ndaje:

ristra

Në Wuhu të Kinës, një motoçiklist e ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një fuoristradë.

Në përpjekje të largohet nga një motoçikletë e ndaluar në rrugë, vozitësi ka hapur krahun dhe ka dalë në shiritin tjetër, transmeton Telegrafi.

Kjo ka bërë që ai të përplaset keq me makinën që po vinte në drejtimin tjetër.

Helmeta në kokë i ka ndihmuar që ai të merr vetëm lëndime në gjymtyrë, por pa pasoja për jetë. /Telegrafi/

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!