Majlinda Kelmendin se pret askush në aeroport (VIDEO)

0
Ndaje:

Untitled1-4

Majlinda Kelmendi është kthyer sot në Kosovë.

Edhe pse e solli medaljen e artë të ‘grand sllem-it’ të Parisit, në aeroportin Adem Jashari nuk doli ta pres askush.

Majlinda thotë se nuk i intereson kjo punë, vetëm se nuk duhet përdorur emri i saj vetëm për lëvdata, kurse trajneri i saj ironizon me spektrin institucional të sportit.

Kronikë nga Emanuell Syla.

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!