”Megan Fox” i Brazilit që po çmend meshkujt, fotot e saj pushtojnë rrjetin (Foto+18)

0
Ndaje:

Klaudia Alende është një prej modeleve më të nxehta braziliane, e cila ka ndezur Shtetet e Bashkuara falë ngjashmërisë së saj me aktoren hollivudiane, Megan Foks.

11326499_129061927440355_429319952_n

Tre vite më parë, Alende është shpallur si femra me të pasmet më të bukura në Brazil si dhe ka marrë pjesë edhe në “Miss Bumbum”.

2d32ba32db555e9ce60a8bf722ef5452

Tanimë, modelja seksi jeton në Kaliforni dhe është shndërruar në një sensacion të rrjeteve sociale. Në profilin e saj në “Instagram”, Klaudia numëron rreth 10 milionë ndjekës.

12224046_1659772317631476_1580792421_n

15275589_162533764222359_547590175413239808_n

hqdefault

(Kosova Sot)

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!