Modelja angleze ndez rrjetin me asetet e dukshme të saj-shiko fotot

0
Ndaje:

RHIAN Sugden është ëndërr e çdokujt në këtë pozitë nga kalendari i saj, por duhet të kini kujdes se ajo ka një të fejuar bishë

Modelja 31 vjeçare, dëshmon se është datë e përsosur për të veshur asetet e saj lakuriq, ku u paraqit në një dantel të dukshëm seksi.

Në anën tjetër Rhian ka provuar të veshë rroba banje të zeza për të mbështetur të dashurin në një shtrat.

Nuk është e çuditshme pasiçë i dashuri i saj Oliver Mellor (36 vjeç), ishte i  kënaqur ta shihte atë ndërsa ajo postonte një fotografi prapa skenës së tij në Bukurinë dhe Pantoun e Bishës.

Ish ylli i “Coronation Street”  mbante një maskë ku po luante bishën në Teatrin Gladstone në Liverpool. Rhian sigurisht nuk do kishte nevojë për ndihmë që të luajë për bukuri./Kosova  info

  • TEMAT :
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!