Modeste-Vipi

0
Ndaje:

Kylie Jenner gjen kohë për një drekë Ajo është një nënë shumë e zënë, tashmë edhe me një vajzë porsa të lindur. Por, kësaj radhe, Kylie Jenner ishte në gjendje të merrte një pushim të shkurtë nga detyrat prej një prindit dhe ia kishte mësyrë Malibusë për një drekë. Ylli ia kishte mësyrë “Soho House”, bashkë me të dashurin e nënës së saj, Kris Jenner, me Corey Gamble, dhe me një shoqe. Bukuroshja me flokun e errët kishte veshur një bluzë të bardhë për fundi xhaketës së saj. Ylli nga emisioni “The Keeping Up With the Kardashians” veshjen e saj e kishte përcjellë me një fustan të shkurtë. Gjithçka me stil, Kylie kishte kombinuar me një palë çorape dhe atlete të bardha. Ylli i ishte bashkuar edhe Corey Gamble, i dashuri i nënës së saj, Kris Jenner.

 

(Kosova Sot)

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!