Motrat nga Shkupi që bëjnë treshe, ja sa e kanë çmimin dhe ku i gjeni (FOTO +18)

0
Ndaje:

Disa ditë më parë në Tiranë u arrestua një tutore dhe disa vajza të reja, të cilat ushtronin prostitucion online e më konkretisht punonin në një chatline.

Kohët e fundit është rritur ndjeshëm rasti kur vajza të ndryshme kontaktojnë meshkujt dhe u ofrojnë atyre trupin e tyre kundrejt shumave të caktuara.

Një gjë e tillë i ndodhi një djali, i cili u kontaktua nga një vajzë. Ajo i thotë se për të fjetur një natë me të duhet të paguajë 50 euro ndërsa për një javë, 700 euro.

Edhe më e habitshme është kërkesa e vajzës, nëse kundrejt shumës së paguar djali preferonte edhe persona të tjerë në marrëdhënien seksuale, e në këtë rast i sugjeroi të motrën.

Vajza është nga Shkupi dhe i tregon detaje nga qyteti i saj e vendi ku mund të takohen për të “mbaruar punë”./Gazeta Times

  

 

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!