Ngjaishmeria e tI riu nga Deçani,që përngjan shumë me aktorin e famshëm turk,Burak Ozcivit

0
Ndaje:

I riu nga Deçani,që përngjan shumë me aktorin e famshëm turk,Burak Ozcivit,i cili ka luajtur role te ndryshme dhe është bërë i famshëm në Kosovë me serialin “Karasevda”I riu deçanas quhet Veton Binakaj,ai njeherit është edhe antar i AAK-së!A përngjan ose jo komentojeni ju…

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!