Një ndër filmat  më të bukur-Aksion 

0
Ndaje:

Një film shumë i bukur, i cili do të ju pelqej edhe ju besoj,

 

 

Posted by 明月天涯 on Tuesday, January 2, 2018

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!