Pamjet e fundit nga pasojat e raketave amerikane në Siri

Ndaje:

Televizioni sirian ka publikuar disa pamje që tregojnë pasojat e raketave në Siri.

pamje shihen njerëzit që ecin rreth një grope që është shkaktuar nga sulmet e mëngjesit të sotmë, transmeton lajmi.net

Shihni videon.

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!