Platforma e Organizatës më të madhe në Kosovë “Unioni i Pavarur i Studentëve të Kosovës” #UPSK

0
Ndaje:

Nga  M.Qorri
Idetë tona janë idetë e juaja, angazhimi ynë zgjedhja e problemeve tuaja, përfaqësimi për ne nuk është vetëm privilegj, por edhe obligim për t’i përmbushur premtimet tona!🏆
Ne jemi vullneti juaj, sepse ne jemi ju ✍#UPSK11

STUDENTËT për STUDENTËT!

Bëhu pjesë e së mirës!!!

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!