Ronaldo sakrifikoi vetën që Reali të fiton ndaj Granadas (Video)

0
Ndaje:

ronaldo-sakrifikoi-vet-euml-n-q-euml-reali-t-euml-fiton-ndaj-granadas-video_hd

Cristiano Ronaldo ka luajtur gjatë gjithë ndeshjes në fitoren e Real Madridit ndaj Granadas.

Portugezi nuk ishte në nivelet e tij, por mediat spanjolle e zbuluan se e gjitha kjo ishte për shkak se ai kishte dhimbje në stomak.

Disa herë gjatë ndeshjes është parë duke e mbajtur barkun dhe duke i duruar dhimbjet e shpeshta.

Se çfarë e ka shkaktuar saktësisht këtë dhimbje ende nuk është e qartë, ndërsa më poshtë keni videon. /Telegrafi

https://www.youtube.com/watch?v=ZwPj-nYv8gU

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!