Sa është e vështirë për studentët që të fitojnë një bursë?

0
Ndaje:
Përfitimi i bursës i ndihmon studentët për t’i mbuluar shpenzimet gjatë studimeve.

Në rubrikën e përjavshme “VOX”, kemi marrë mendimet e disa të rinjve, rreth asaj se sa e kanë të vështirë të fitojnë një bursë./KI

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!