Shanina Shaik, shumë “e nxehtë” pa sytjena

0
Ndaje:

Ajo ka vendosur për të vazhduar rrugën e saj për Victoria Secret.

Dhe Shanina Shaik 27 vjeqare e dëshmoj vetën si supermodele edhe jashtë detyrës, kur ajo shfaqi këmbët e saj me një veshje të shkurtër, të shtunën mbrëma.

E zhveshur la një restaurant në SHBA, me një palë xhinse të shkurtëra dhe bluzë të ngushtë pa sytjena./BS

 

Image
SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!