Shënohet një ndër golat më të shpejtë në historinë e futbollit (Video)

0
Ndaje:

sh-euml-nohet-nj-euml-nd-euml-r-golat-m-euml-t-euml-shpejt-euml-n-euml-historin-euml-e-futbollit-video_hd

Në takimin mes Portos dhe Aroucas në ligën e Portugalisë është shënuar një ndër golat më të shpejtë në historinë e futbollit.

Sulmuesi uruguaian, Walter Gonzalez, pas një aksioni të bukur arriti të mposhtë lehtësisht portierin kundërshtar dhe kështu kaloi ekipin e tij në epërsi.

Porto aktualisht mban pozitën e tretë me 47 pikë, ndërsa Arouca të tetën me 26 pikë.

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!