Shiko së si Bali Gashi nga Arllati i Drenasit e rregullon goldonin për të prodhuar rrymë (foto video)

0
Ndaje:

Bali Gashi nga Fsh. Arllat i Drenasit sodë ka  përfunduar   misionin e tij, e që deshira e tij ishte që nga goldoni të bejë energji elektrike e sod ai  e perfundoi me sukses ëndrren e tij të cilen e beri edhe realitet.

 

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!