Shikoni sa seksi duket tifozja Irid Oxa në plazh

0
Ndaje:

auto_fcdsf1466504180

Ka lënë pas zhurmën mediatike dhe duket se po shijon ditët e nxeta të verës buzë detit. Irid Oxa, tifozja seksi që tërhoqi vëmendjen e mediave ndërkombëtare teksa mbështeste Shqipërinë në stadium, duket po kaq seksi edhe në plazh, teksa poston një foto në instagram.

(Kosova Sot)

irid

SQARIM: Dritarja.info mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit për mirëkuptim!